Spektakl Karmelek grupy Koniki i Żyrafki

Dzisiaj nasze kochane przedszkolaki miały niezwykłą przyjemność uczestniczyć w wspaniałym spektaklu teatralnym pt. “Karmelek”! 🎉🎭

Co dobrego masz w sobie? Może masz dobre ręce, które rysują rysunki i kolorują rzeczywistość innym ludziom? Może masz dobrą głowę, która zadaje ciekawe i ważne pytania? Może masz dobre serce, które bardzo kocha innych ludzi? Karmelek, piesek, który mieszka w wiejskiej zagrodzie, nie wie, co ma w sobie dobrego. Poszukuje zatem czegoś niezwyczajnego, czym można się podzielić z innymi. Pomagają mu Krowa, Owca, Kura, Kogut. Nasze dzieci pomagały Karmelkowi w jego poszukiwaniach. 🌟🎭

To było magiczne doświadczenie, pełne radości, uśmiechów i fascynujących przygód. Nasze dzieci wraz z naszymi opiekunami udali się w podróż po świecie marzeń, w którym spotkali barwne postaci, usłyszeli wspaniałą muzykę i przeżyli niezapomniane chwile!

Dziękujemy Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu i Teatru Animacji za niezwykłą produkcję oraz za to, że dostarczyliście naszym maluchom tak dużo wrażeń i emocji! Mieliśmy również wspaniałą pomoc ze strony Mamy Maji i Dziadka Maji z grupy Zeberek za którą bardzo dziękujemy!

A naszym kochanym dzieciom dziękujemy za wspaniałą postawę w teatrze – za ciekawość, zaangażowanie i otwarte serca, które sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy! Mamy nadzieję, że ten spektakl pozostawił w Waszych sercach wiele pięknych wspomnień i inspiracji!

Do kolejnych teatralnych przygód! 🌟🎭

Więcej zdjęć znajduje się tutaj