Przedszkole Twórcze Łapki

O nas

Twórcze Łapki to kameralny żłobek i przedszkole artystyczno-językowe powstałe z miłości do dzieci, zachwytu dzieciństwem, fascynacji sztuką i pasji nauczania serdecznie zaprasza do odwiedzania nas całą rodziną, do wspólnej zabawy i zadawania pytań. Wszystkich zapraszamy na wizytę. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, abyśmy mogli poświęcić Państwu więcej czasu! Zapisy jeszcze trwają! Poznań Grunwald Żłobek i przedszkole tworzą ludzie, mieszanka osobowości i talentów czyni je miejscem wyjątkowym. Zachęcamy do osobistego kontaktu z nauczycielami. Warto porozmawiać z ludźmi, od których zapału będzie w dużym stopniu zależała motywacja dziecka do nauki, poznać osoby, które wspólnie z Państwem będą tłumaczyć dziecku świat wartości.

NASZA OFERTA

 • 2011

  Start !

 • 2013

  4 oddziały, 40 dzieci

 • 2017

  Rozbudowa przedszkola

 • 2018

  5 oddziałów, 85 dzieci

Dlaczego właśnie my ?

Tworzymy niepowtarzalną atmosferę gdzie Twoje dziecko jest w centrum naszej uwagi i ma nie powtarzalną okazję wszechstronnego rozwoju

Pytania i odpowiedzi

Zapisy trwają cały rok. Twórcze Łapki mają swój program adaptacyjny. Jest on dostosowany do cech dziecka i  jego wcześniejszych doświadczeń. Długość okresu zależy od częstotliwości przychodzenia. Przy codziennych pobytach dziecka wcześniej nie chodzącego do przedszkola czy do żłobka zwykle by  dziecko zaadoptowało się potrzeba dwóch tygodni do miesiąca. Podczas adaptacji Rodzic może towarzyszyć dziecku.

Przedszkole przygotowuje część posiłków (śniadania i podwieczorki) . Zupę i drugie danie przygotowuje firma cateringowa. Na podstawie danych w karcie informacyjnej dziecka wszelkie ograniczenia diety są uwzględniane. Posiłki są zrównoważone, jadłospisy opracowywane przez dietetyka. Unikamy podawania słodyczy, nie podajemy słodzonych napoi.

Tak,  kadra posiada odpowiednie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie co powoduje, że  przedszkole realizuje roczne przygotowanie przedszkolne zgodnie z wymogami podstawy programowej. Zajęcia są dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci, ich zainteresowań oraz zdolności. Rozpoczyna się ono z początkiem roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym dziecko kończy 6 lat.

Przedszkole otwarte jest w godz 7-17, przez cały rok. Nie ma przerwy w okresie letnim. W lecie  dodatkowo odbywają się półkolonie, zatrudnieni są dodatkowo animatorzy i realizowany jest program specjalny.

Godziny pracy w roku

Języki obce 68Godzin
Zajęcia artystyczne 75Godzin
Zajęcia teatralno-muzyczne 48Godzin
Kuchcikowo 89Godzin

Poznaj wnętrze naszego przedszkola

Klub Malucha i Przedszkole Twórcze Łapki jest czynne są przez 12 miesięcy w roku, w godzinach od 7 do 17, we wszystkie dni robocze. Dysponujemy 12 miejscami w grupie żłobkowej- dla dzieci w wieku od 1 roku do lat 3 oraz 65 miejscami w 4 grupach przedszkolnych: młodszej 2,5- 3, 3-4 lat, 4-5 lat 6-7 lat.

Placówka mieści się na parterze i piętrze budynku otoczonego prywatnym parkiem i ogrodem. Zajmujemy powierzchnię ponad 300 metrów kwadratowych z pięcioma przestronnymi salami i dużym placem zabaw  Jasne, spokojne kolory, duża przestrzeń oraz specjalne certyfikowane wyposażenie zapewnia dzieciom komfort i bezpieczeństwo. Przebywanie w placówce sprawia dzieciom przyjemność i zapewnia dobrą atmosferę do rozwoju. Spełniamy wszelkie wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz SANEPID.

Poznaj naszych nauczycieli

“Bycie nauczycielem przedszkola to duże wyzwanie, odpowiedzialność, ale również niesamowita przygoda i źródło wielu pozytywnych emocji wynikających z wejścia w relacje z drugim człowiekiem, który mimo swej małości fizycznej ma niesamowity głód poznawania siebie i otaczającego świata”

Barbara Jarzęcka

Właściciel Nauczyciel

Przedszkole założyła w 2011 r. Przez ten czas zdobyła doświadczenie i rozwinęła...

Monika Gromanowska

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jest nauczycielem z wieloletnim stażem. Ma doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,...

Faustyna Krawiecka

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pracę w zawodzie rozpoczęła w 2009 roku. W tym czasie zdobyła doświadczenie...