Plan zajęć dla grup Zeberki, Koniki, Żyrafki - rok szkolny 2022/2023

WTOREK
od do Grupa Zeberki Grupa Koniki Grupa Żyrafki
09:00 09:30 kuchcikowo kuchcikowo kuchcikowo
09:30 10:00 język angielski
10:00 10:30 język angielski
10:30 11:00 język angielski
11:00 11:30
11:30 12:00
12:00 12:30
12:30 13:00
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

ŚRODA
od do Grupa Zeberki Grupa Koniki Grupa Żyrafki
09:00 09:30
09:30 10:00
10:00 10:30 rytmika
10:30 11:00 rytmika
11:00 11:30 rytmika
11:30 12:00
12:00 12:30
12:30 13:00
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

CZWARTEK
od do Grupa Zeberki Grupa Koniki Grupa Żyrafki
09:00 09:30 język angielski
09:30 10:00 język angielski
10:00 10:30
10:30 11:00 język angielski
11:00 11:30
11:30 12:00
12:00 12:30
12:30 13:00
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

PIĄTEK
od do Grupa Zeberki Grupa Koniki Grupa Żyrafki
09:00 09:30 język francuski
09:00 09:30 język francuski
10:00 10:30 język francuski
10:30 11:00
11:00 11:30
11:30 12:00
12:00 12:30
12:30 13:00
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

Plan zajęć dla grup Skowronki, Słowiki - rok szkolny 2022/2023

WTOREK
od do Grupa Skowronki  Grupa Słowiki
09:00 09:15 język angielski
09:15 09:30 język angielski
09:30 10:00 kuchcikowo kuchcikowo
10:00 10:30
10:30 11:00
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

ŚRODA
od do Grupa Skowronki  Grupa Słowiki
09:00 09:15 rytmika
09:15 09:30 rytmika
09:30 10:00 rytmika
10:00 10:30
10:30 11:00
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

CZWARTEK
od do Grupa Skowronki Grupa Słowiki
09:00 09:15
09:15 09:30
09:30 10:00
10:00 10:15 język angielski
10:15 10:30 język angielski
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

PIĄTEK
od do Grupa Skowronki  Grupa Słowiki
09:00 09:15 zajęcia sensoryczne zajęcia sensoryczne
09:15 09:30 zajęcia sensoryczne zajęcia sensoryczne
09:30 10:00
10:00 10:30
10:30 11:00
14:30 15:30 ZAJĘCIA DODATKOWE (dodatkowe zapisy)

Zajęcia dodatkowe płatne - rok szkolny 2022/2023

ŚRODA
od do Grupa młodsza Grupa starsza
14:00 14:30 judo
14:30 15:00 judo

CZWARTEK
od do Grupa młodsza Grupa starsza
09:00 10:00
10:00 11:00 robotyka
15:00 15:30 piłka nożna
15:30 16:15 piłka nożna

PIĄTEK
od do Grupa młodsza Grupa starsza
14:00 14:30 tańce
14:30 15:15 tańce

Ramowy rozkład dnia w przedszkolu

07.00-08.00 Przyprowadzanie dzieci do przedszkola, zabawy, praca indywidualna
08.00-08.30 Zajęcia poranne
08.30-09.00 Śniadanie + czynności samoobsługowe oraz higiena przed i po posiłku
09.00-10.00 Język obcy/rytmika/ zajęcia dodatkowe/ zajęcia dydaktyczne
10.00-11.00 Zajęcia dydaktyczne wg programu wychowania przedszkolnego/ zajęcia dodatkowe/ zabawy w ogrodzie
11.00-11.30 I Obiad + czynności samoobsługowe oraz higiena przed i po posiłku
11.30-14:00 Odpoczynek
14.00-14.30 II Obiad + czynności samoobsługowe oraz higiena przed i po posiłku
14.30-15.30 Zabawy w ogrodzie przedszkolnym, spacery/ zajęcia dodatkowe
15.30-16.00 Podwieczorek
16.00-17.00 Zajęcia indywidualne/ wspierające; Zabawy i rozmowy swobodne; Odbieranie dzieci.

07.00-08.00 Przyprowadzanie dzieci do przedszkola, zabawy, praca indywidualna
08.00-08.30 Zajęcia poranne
08.30-09.00 ŚNIADANIE + czynności samoobsługowe oraz higiena przed i po posiłku
09.00-10.00 Język obcy/ zajęcia dodatkowe/ zajęcia dydaktyczne
10.00-11.00 Zajęcia dydaktyczne wg programu wychowania przedszkolnego/ zajęcia dodatkowe
11.00-11.30 I OBIAD + czynności samoobsługowe oraz higiena przed i po posiłku
11.30-12.30 Zabawy w ogrodzie przedszkolnym, spacery
12.30-13.00 Bajkoczytanie na przedszkolnym dywanie 11.30-13.00 RYTMIKA (pon. i cz.)
13.00-14.00 Odpoczynek
14.00-14.30 II OBIAD + czynności samoobsługowe oraz higiena przed i po posiłku 
14.30-15.30 Zabawy w ogrodzie przedszkolnym, spacery/ zajęcia dodatkowe
15.30-16.00 PODWIECZOREK 
16.00-17.00 Zajęcia indywidualne/ wspierające; Zabawy i rozmowy swobodne; Odbieranie dzieci.