Półkolonie 2018

Taneczne PÓŁKOLONIE 2018
01.07-31.08, dzieci 2-8 lat

Zapraszamy dzieci na artystyczno-taneczne półkolonie! W tym roku odbędziemy podróż tanecznym krokiem w dziecięcy świat. Zadzwoń, zapisz swoje dziecko tel: 501 960 320. 

Rodzice dzieci wczesnoszkolnych, czy rodzice dzieci, których przedszkola i żłobki mają przerwę wakacyjną i ich pociechy nie mają żadnych atrakcji, mogą korzystać z tej oferty. Państwa maluch znajdzie profesjonalną opieką, ciekawe zajęcia i bezpieczeństwo. Proponujemy czas bogato wypełniony wartościowymi zajęciami, nastawiony na kreatywność i radość z zabawy w grupie i z odkrywania świata. Podczas tegorocznych półkolonii odbędziemy podróż w czasie. Tanecznym krokiem w dziecięcy świat to nasz program autorski na lato 2018.

LIPIEC
I tydzień 2-6.07
W Disnaylandzie
W tym tygodniu dzieci przeniosą się w zaczarowany świat Disneya. Poznają historię powstania niektórych postaci i opowieści. Przyjrzą się bliżej twórcy oraz sami spróbują stworzyć własną animację. Towarzyszyć im będą znane i lubiane piosenki, choć niektóre w innej- broadway’wskiej aranżacji. Będą tańczyć, śpiewać i się przebierać.

II tydzień 9-13.07
Za daleką Cieśniną Andromedzką
W tym tygodniu dzieci oczaruje świat robotów. Poznają twórczość Stanisława Lema, która będzie dla inspiracją do tworzenia miasta robotów. Nauczą się tańca elektro, będą śpiewać naśladując roboty. Sprawdzą, czy łatwo jest zbudować własnego robota.

III tydzień 16-20.07
Dżiny, smoki i piękne widoki
W trzecim tygodniu dzieci dowiedzą się jakie kłopoty miała bogini słońca, co namalował MA Liang swoim magicznym pędzelkiem. A towarzyszyć im będą kolorowe smoki, duszki, wesoła muzyka, śpiew i taniec.

IV tydzień 23-27.07
Elfy i gobliny- ich świat także zwiedzimy
W krainie wróżek i innych mitycznych stworzeń dzieci spędzą kolejny tydzień. Stworzą własny zaczarowany świat i wymyślą o nim baśń. Elfy będą pięknie tańczyły a gobliny zagrają im do taktu.

SIERPIEŃ
I tydzień 30.07-3.08
W podmorskiej krainie
Czy pod wodą jest muzyka? Czy śpiew słychać w morzu? Na te pytania dzieci spróbują odpowiedzieć w pierwszym tygodniu sierpnia. Morskie stwory i syreny będą towarzyszyły im w tej podróży. Dzieci zbudują łódź podwodną i może przepłyną aż 1000 mil.

II tydzień 6-10.08
Superbohaterem każdy chce być!
Każdy ma super moc i my ją odkryjemy. Dzieci wcielą się w swoich ulubionych superbohaterów, dowiedzą się czym jest komiks i wymyślą swój własny. Będą się wspinać, pokonywać przeszkody i ratować świat.

III tydzień 13-17.08
Bal w kosmosie
Astronauci i kosmici także potrafią się bawić. Dzieci zrobią swoją rakietę. Będą eksperymentować z piaskiem księżycowym, odkrywać nieznane planety i ich mieszkańców, zwiedzą nasz Układ Słoneczny oraz polecą znacznie dalej. Wszystkim tym wydarzeniom będzie towarzyszyła kosmiczna muzyka.

IV tydzień 20-24.08
Dżungla, groźna dżungla!
„My się dżungli nie boimy i ją także odwiedzimy”- przy rytmie afrykańskich bębnów dzieci zamienią się w groźne zwierzęta, kolorowe ptaki i piękne motyle. Zanim jednak to się stanie, będą musiały wykonać sobie odpowiednie przebrania.

V tydzień 27-31.08
Księżniczki i rycerze w ich świat nas Merlin zabierze!
W ostatnim tygodniu wakacji i dziewczynki, i chłopcy znajdą coś dla siebie. Dzieci poznają sekrety Merlina i nauczą się kilku czarów. Magiczny czas zakończymy prawdziwym balem i turniejem rycerskim.

Zajęcia poprowadzą: Ciocia Monika i Ciocia Kasia i Przemek Urbaniak


Zadzwoń! Zapisy trwają