Lato 2024

„Wakacje z książką”

Latem przeniesiemy się w magiczny świat książek oraz poznamy ich autorów. Każdy tydzień będzie poświęcony innej tematyce i innym bohaterom. Wśród tematów przygotowanych przez Ciocie znajdzie się również tydzień, w którym to dzieci będą opowiadać o swoich ukochanych książkach. W te wakacje Przedszkolaki przeniosą się, między innymi, w świat utworów Jana Brzechwy. Spędzą cudowny czas w Akademii ze zwariowanym Panem Kleksem i może zasłużą na swoje piegi. W tym czasie odwiedzą również Kaczkę Dziwaczkę oraz inne postaci.

Młodsze dzieci spotkają się ze swoimi ulubionymi postaciami: Kicią Kocią, Kubusiem Puchatkiem czy też z Franklinem. Będą razem z nimi przeżywać przygody, tworzyć i bawić się. Na pewno będzie bardzo wesoło! Starsze dzieci przeniosą się w czarodziejski świat Harrego Pottera, gdzie nauczą się kilku magicznych sztuczek.Sprawdzą czy są tak samo silni, jak Pippi Langstrump oraz spróbują poznać język zwierząt, jak Doktor Dolittle. Odwiedzą również Zielone Wzgórze uroczej koleżanki Ani. Przeszukają Dolinę Muminków, żeby spotkać ich mieszkańców .

Nie zabraknie również klasycznych baśni (np. Andersena czy Grimm), ale również odkryjemy te mniej znane z różnych zakątków świata.

Przez całe wakacje będzie dużo twórczych działań, sportowych aktywności, mnóstwo śmiechu, zabawy, tańca i śpiewu!