KLUBIK I PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE
Wyjątkowe miejsce przyjazne dzieciom
Główna Przedszkole/Klub Malucha Zajęcia Galeria Zapisy Kontakt
AKTUALNOŚCITRWA NABÓR 2018/2019

DRZWI OTWARTE
codziennie godz 12-13

U nas nabór trwa cały rok!
Wypróbuj nas, weź udział w zajęciach, zobacz jak działamy!

Taneczne PÓŁKOLONIE 2018
01.07-31.08, dzieci 2-8 lat

Zapraszamy dzieci na artystyczno-taneczne półkolonie! W tym roku odbędziemy podróż tanecznym krokiem w dziecięcy świat. Zadzwoń, zapisz swoje dziecko tel: 501 960 320 więcejJęzyk ANGIELSKI PRZEZ ZABAWĘ
ZAJĘCIA MUZYCZNE I PLASTYCZNE


Wykorzystujemy naturalne zdolności dzieci do nauki podczas zabawy. Zapraszamy dzieci na warsztaty i zajęcia rozwijające.


Zadzwoń, zapisz swoje dziecko tel: 501 960 320.więcej
galeria

PÓŁKOLONIE 2016

01.07-31.08. GRUNWALD

Wyjścia do kina, zabawy, konkursy - więcej

galeria

Język ANGIELSKI PRZEZ ZABAWĘ
Wykorzystujemy naturalne zdolności dzieci do nauki podczas zabawy i osiągamy w tym zakresie znakomite efekty.


więcej...WYBRALI NAS

Współpracujemy z MOPR

"Przedszkole Twórcze Łapki zostało wybrane spośród wielu przedszkoli działających w Poznaniu" więcej
Zajecia dla dzieci

- przed-przedszkolnych
- przedszkolnych
- w wieku 3-10 lat

Jeśli Twoje Szczęście niedługo wyrośnie z Klubu Malucha, jeśli zajmuje się nim niania i nie ma kontaktu z dziećmi, jeśli masz dużo pracy i szukasz zaufanego miejsca dla Twojego Skarbu to zapraszamy do Przedszkola „Twórcze Łapki” więcej
JESIENNO-ZIMOWE ATRAKCJE

więcej

galeria

Zajęcia rozwijające

Oferujemy wiele zajęć rozwijających dla dzieci w 2 grupach wiekowych: grupa młodsza (1,5 roku - 3 lat) oraz grupa przedszkolna (3-5lat).

Zajęcia z gitarą
Plastusiowo
Rytmika
Język angielski
Na językach
Spotkania ze sztuką
Gimnastyka
Kuchcikowo
Mały Naukowiec

Szczegóły na temat planu dnia i zajęć dodatkowych kliknij i pobierz plik
ZAJĘCIA Z GITARĄ
Przy dźwiękach muzyki na żywo dzieci śpiewają oraz wykonują przygotowane układy ruchowe. W ten sposób rozwijają swój słuch, wrażliwość muzyczną, koordynację całego ciała oraz koncentrację uwagi. Wykonując proste ćwiczenia pracują nad dykcją oraz intonacją. Integrują się z rówieśnikami i uczą się współpracy. Próbują też sprawdzić się jako soliści. Przede wszystkim jednak doskonale bawią się.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne
Zajęcia z gitarą dla Maluchów
Zabawy Starszaków przy gitarze
DO GÓRY
PLASTUSIOWO
Dzieci w wieku przedszkolnym i przedprzedszkolnym zapraszamy za zajęciacia plastyczne. Malowanie, lepienie w glinie, malowanie przyprawami i wiele innych ciekawych zajęć nastawionych na rozwój wyobrażni i kreatywności. Będziemy dobierać kolory, dekorować, decydować o ostatecznym wyglądzie naszego dzieła i w ten sposób dowiemy się jak ważna jest kompozycja artystyczna. Zajęcia w glinie rozwiną naszą wyobraźnię przestrzenną i zdolności manualne. Dotykając wszystkiego poczujemy różne materiały i struktury, rozwiniemy naszą wrażliwość sensoryczną.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne
Zabawy piaskiem
Malowanie

DO GÓRY
RYTMIKA
Zajęcia muzyczneych bazować będa na metodach muzykoterapeutycznych. Odbędziemy podróż po świecie niskich i wysokich dźwięków, poznamy takie zjawiska muzyczne jak pauza, dynamika, tempo. Będziemy ilustrować charakter muzyki ruchem własnego ciała, śpiewać piosenki, grać na prostych instrumentach perkusyjnych, tańczyć i skakać oraz relaksować. Będziemy czerpać pełnymi garściami z możliwości jakie daje nam muzyka wykonywana na żywo, a przede wszystkim bedziemy się swietnie bawic!

Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne
Zabawy rytmiczno muzyczne
Wspólne zabawy maluszków

DO GÓRY
JĘZYK ANGIELSKI przez zabawę
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do Twórczych Łapek na zajęcia „Język angielski przez zabawę” zorganizowane we współpracy ze Szkołą Języka Angielskiego Dla Dzieci I Młodzieży Happy Squirrel. Wykorzystujemy naturalne zdolności dzieci do nauki podczas zabawy i osiągamy w tym zakresie znakomite efekty. Oferujemy trzy stopnie kursu językowego opracowanego specjalnie do pracy z najmłodszymi dziećmi.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne
Zadzwoń, dowiedz się więcej

DO GÓRY

NA JĘZYKACH
Zajęcia wspomagające rozwój aparatu mowy i prawidłowego mówienia. Wesołymi wierszami i piosenkami wprowadzamy dzieci w świat poprawnego wypowiadania się i mówienia. Rytmiczne rymowanki pozwalają na ćwiczenia języka, podniebienia i wydłużania fazy wdechu i wydechu dla poprawienia umiejętności mówienia.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne
DO GÓRY

SPOTKANIA ZE SZTUKĄ
Pragniemy rozwijać się w wielu płaszczyznach artystycznych dlatego też podczas spotkań ze sztuką poznajemy różne tajniki sztuki. Rzeźba, malarstwo, muzyka klasyczna to elementy, które rozwijają nasza wrażliwość artystyczną i pozwalają na doskonalenie naszego wzroku, słuchu i motoryki małej. Co tydzień spotykamy się ze sztuką światową tworząc własne dzieła metodami wielkich malarzy, przy dźwiękach słynnych kompozytorów.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne
DO GÓRY

GIMNASTYKA
Sport to zdrowie każdy Ci to powie! Znane hasło przyświeca nam nie tylko w trakcie codziennych działań ale także systematycznie podczas zajęć z gimnastyki. Jest to czas, kiedy poświęcamy uwagę na kształtowanie prawidłowej postawy, rozwijanie motoryki dużej podczas skoków biegów, a także wspomaganie i doskonalenie równowagi.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne

Rozgrzewamy się
Gimnastyka na wesoło
DO GÓRY

KUCHCIKOWO
Zajęcia pełne ciekawostek kulinarnych. Dzieci młodsze mają możliwość wielozmysłowego poznania warzyw, owoców i tworzenia pierwszych potraw, które mogą osobiście skonsumować. Dzieci starsze nie tylko samodzielnie przygotowują kompoty, sałatki, kanapki, ciastka... ale także przyswajają wiadomości dotyczące bezpieczeństwa w kuchni i prawidłowego korzystania z sprzętów kuchennych.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne

Robimy sałatkę owocową
Pieczemy babkę

DO GÓRY
MAŁY NAUKOWIEC
Wiek przedszkolny to okres pytań: co to jest?, a dlaczego? A jak najlepiej zaspokoić dziecięcą ciekawość? Oczywiście poprzez samodzielne działanie, dlatego w naszej ofercie mamy także zajęcia Małego Naukowca. Naszym dzieciom nie straszna jest fizyka, biologia czy też chemia- wszystkie prawa i zasady poznają poprzez samodzielnie wykonywane eksperymenty. Dzięki tym zajęciom dzieci rozwijają swoje zainteresowanie przyrodą, uczą się uważnej obserwacji, ćwiczą koncentrację i oczywiście świetnie się bawią.
Zapisy trwają Zapisy zapisz swoje dziecko na zajęcia próbne

Sok z kapusty zmienił barwę na czerwoną
Sok z kausty zmianił barwę na błękitną

DO GÓRY
tel: 501 960 320 - Poznań, ul. Podchorążych 22 (Grunwald)