KLUBIK I PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE
Wyjątkowe miejsce przyjazne dzieciom
Główna Przedszkole/Klub Malucha Zajęcia Galeria Zapisy Kontakt
AKTUALNOŚCITRWA NABÓR 2017/2018

DRZWI OTWARTE
codziennie godz 12-13

U nas nabór trwa cały rok!
Wypróbuj nas, weź udział w zajęciach, zobacz jak działamy!

Taneczne PÓŁKOLONIE 2017
01.07-31.08, dzieci 2-8 lat

Zapraszamy dzieci na artystyczno-taneczne półkolonie! W tym roku odbędziemy podróż w czasie i po różnych kontynentach. Zadzwoń, zapisz swoje dziecko tel: 501 960 320 więcejJęzyk ANGIELSKI PRZEZ ZABAWĘ
ZAJĘCIA MUZYCZNE I PLASTYCZNE


Wykorzystujemy naturalne zdolności dzieci do nauki podczas zabawy. Zapraszamy dzieci na warsztaty i zajęcia rozwijające.


Zadzwoń, zapisz swoje dziecko tel: 501 960 320.więcej
galeria

PÓŁKOLONIE 2016

01.07-31.08. GRUNWALD

Wyjścia do kina, zabawy, konkursy - więcej

galeria

Język ANGIELSKI PRZEZ ZABAWĘ
Wykorzystujemy naturalne zdolności dzieci do nauki podczas zabawy i osiągamy w tym zakresie znakomite efekty.


więcej...WYBRALI NAS

Współpracujemy z MOPR

"Przedszkole Twórcze Łapki zostało wybrane spośród wielu przedszkoli działających w Poznaniu" więcej
Zajecia dla dzieci

- przed-przedszkolnych
- przedszkolnych
- w wieku 3-10 lat

Jeśli Twoje Szczęście niedługo wyrośnie z Klubu Malucha, jeśli zajmuje się nim niania i nie ma kontaktu z dziećmi, jeśli masz dużo pracy i szukasz zaufanego miejsca dla Twojego Skarbu to zapraszamy do Przedszkola „Twórcze Łapki” więcej
JESIENNO-ZIMOWE ATRAKCJE

więcej

galeria

Półkolonie 2017

Rodzice dzieci wczesnoszkolnych, czy rodzice dzieci, których przedszkola i żłobki mają przerwę wakacyjną i ich pociechy nie mają żadnych atrakcji, mogą korzystać z tej oferty. Państwa maluch znajdzie profesjonalną opieką, ciekawe zajęcia i bezpieczeństwo.
Proponujemy czas bogato wypełniony wartościowymi zajęciami, nastawiony na kreatywność i radość z zabawy w grupie i z odkrywania świata. Podczas tegorocznych półkolonii odbędziemy podróż w czasie. Świat na ludowo to nasz program autorski na lato 2017.

W WYSOKICH ANDACH/b> 03.07-7.07
W tym tygodniu dzieci odkrywać będą kulturę i sztukę dalekiej Boliwii. Spróbują zaprojektować piękną suknię z regionu Tarija, ponczo, chullo, dowiedzą się jak wygląda charango i co to jest bombie londonese i kto go nosi. Nauczą się kroków podstawowych tańców boliwijskich, m. in. El-tinku. Dowiedzą się komu wręcza się motyla i dlaczego, na chwilę przeistoczą się w tajemnicze burchy. Posłuchają boliwijskich legend, muzyki z tamtych regionów i pieśni.

W KRAINIE SMOKÓW I WACHLARZY 10.07-14.07
W drugim tygodniu półkolonii, dzieci sprawdzą czy smoki potrafią tańczyć, do czego może służyć wachlarz oraz jak się tańczy z chustami. Wyprawią sobie chiński nowy rok, posłuchają tradycyjnych bajek oraz nauczą się prostych zwrotów w chińskim języku. Spróbują policzyć ziarenka ryżu w misce używając do tego pałeczek. Napiszą własną piosenkę na cześć cesarza oraz zbudują tradycyjną świątynię.

TYDZIEŃ MAMAŁYGI 11-15.07
W kolejnym tygodniu półkolonii, dzieci przeniosą się do tajemniczej Rumunii. Nauczą się tańczyć horę, posłuchają ludowych utworów, spróbują je samodzielnie zagrać. Dowiedzą się czym jest mamałyga i sami ją przygotują. Obejrzą charakterystyczną ceramikę oraz sami wykonają własne dzieła. Posłuchają historii o hrabi Draculi i wystawią własną wersję tej opowieści.

NA LATAJĄCYM DYWANIE 24.07-28.07
Ostatni tydzień lipca dzieci spędzą w krainie opowieści tysiąca i jednej nocy. Sprawdzą czym różniła się, i nadal różni, muzyka arabska od muzyki europejskiej. Posłuchają utworów granych na żywo, spróbują nauczyć się kilku wersów. Zatańczą razem z artystą tradycyjny taniec oraz posłuchają ciekawostek o Turcji. Spróbują pyszności prosto z tego kraju. Na chwilę przeniosą się do pobliskiej Syrii, by zobaczyć piękne stroje oraz nauczyć się tańczyć depke.

W KOLOROWYM MEKSYKU 31.07-04.08
W pierwszym tygodniu sierpnia przeniesiemy się do barwnego Meksyku. Będziemy tańczyć jarabe oraz spróbujemy naszych sił w innych tańcach. Utworzymy własny zespół Mariachi, nauczymy się śpiewać i grać wesołe piosenki. Zaprojektujemy piękne kolorowe stroje i urządzimy sobie prawdziwą fiestę, zbudujemy castillos oraz pomalujemy sobie twarze w charakterystyczny sposób.

TAJEMNICZA MOLDAWIA 07.08-11.08
W drugim tygodniu sierpnia przeniesiemy się do Mołdawii. Poznamy mołdawskie baśnie, z których stworzymy własny musical wykorzystując do tego poznane piosenki i melodie. Spróbujemy nauczyć się alfabety- grażdanki. Nauczymy się tradycyjnego tańca- Żok. Będziemy także malować drewniane łyżki, by wyglądały tak pięknie, jak te mołdawskie.

ZIELONO NAM 14.08-18.08
Kolejny tydzień naszej przygody będzie najbardziej zielony. Będziemy szukać czterolistnej koniczyny oraz skarbów ukrytych po drugiej stronie tęczy. Zaprojektujemy kilty dla poszczególnych klanów. Posłuchamy jak brzmią dudy, wysłuchamy celtyckie mity oraz nauczymy się tańczyć niczym Lord Of The Dance.

CIEPŁO, GORĄCO, ALE NADAL BARDZO WESOŁO 21-25.08
Ostatni tydzień wakacji spędzimy w gorących afrykańskich krajach. Wykonamy sobie odpowiednie stroje oraz dzidy, by móc odtańczyć zuluski taniec. Nauczymy się grać na bębnach oraz stworzymy swój własny plemienny język. Poznamy czarownicę Nangę i jej historię. Spróbujemy zrobić piękną biżuterię z przedmiotów naturalnych.

Zajęcia poprowadzą: Ciocia Monika i Ciocia Kasia i Przemek Urbaniak


Zadzwoń! Zapisy trwają

tel: 501 960 320 - Poznań, ul. Podchorążych 22 (Grunwald)