KLUBIK I PRZEDSZKOLE ARTYSTYCZNO-JĘZYKOWE
Wyjątkowe miejsce przyjazne dzieciom
Główna Przedszkole/Klub Malucha Zajęcia Galeria Zapisy Kontakt
AKTUALNOŚCITRWA NABÓR 2017/2018

DRZWI OTWARTE
codziennie godz 12-13

U nas nabór trwa cały rok!
Wypróbuj nas, weź udział w zajęciach, zobacz jak działamy!

Taneczne PÓŁKOLONIE 2017
01.07-31.08, dzieci 2-8 lat

Zapraszamy dzieci na artystyczno-taneczne półkolonie! W tym roku odbędziemy podróż w czasie i po różnych kontynentach. Zadzwoń, zapisz swoje dziecko tel: 501 960 320 więcejJęzyk ANGIELSKI PRZEZ ZABAWĘ
ZAJĘCIA MUZYCZNE I PLASTYCZNE


Wykorzystujemy naturalne zdolności dzieci do nauki podczas zabawy. Zapraszamy dzieci na warsztaty i zajęcia rozwijające.


Zadzwoń, zapisz swoje dziecko tel: 501 960 320.więcej
galeria

PÓŁKOLONIE 2016

01.07-31.08. GRUNWALD

Wyjścia do kina, zabawy, konkursy - więcej

galeria

Język ANGIELSKI PRZEZ ZABAWĘ
Wykorzystujemy naturalne zdolności dzieci do nauki podczas zabawy i osiągamy w tym zakresie znakomite efekty.


więcej...WYBRALI NAS

Współpracujemy z MOPR

"Przedszkole Twórcze Łapki zostało wybrane spośród wielu przedszkoli działających w Poznaniu" więcej
Zajecia dla dzieci

- przed-przedszkolnych
- przedszkolnych
- w wieku 3-10 lat

Jeśli Twoje Szczęście niedługo wyrośnie z Klubu Malucha, jeśli zajmuje się nim niania i nie ma kontaktu z dziećmi, jeśli masz dużo pracy i szukasz zaufanego miejsca dla Twojego Skarbu to zapraszamy do Przedszkola „Twórcze Łapki” więcej
JESIENNO-ZIMOWE ATRAKCJE

więcej

galeria

Dziecko

Kierujemy się zasadą, że dziecku należne jest pierwsze miejsce, a nauczyciel idzie za nim i wspiera je. Dziecko rodzi się z własnym potencjałem i zdolnościami. Rolą rodziców i wychowawców jest je odkrywać i rozwijać. Robimy to poprzez zabawę.

Nawiązywanie więzi z rówieśnikami...
...i z naszymi Ciociami

Tworzymy małe grupy, aby dzieci czuły się swobodnie i mogły najbardziej optymalnie korzystać z zajęć. Mały człowiek to zbyt wielki cud, by go przeoczyć w tłumie.
Domowa atmosfera sprawia, że dzieci szybko się przyzwyczajają do nowego środowiska i swobodnie potrafią funkcjonować nawiązując więzi z Paniami i rówieśnikami. Swoją postawą i działaniami pedagogicznymi wspieramy rozwój psychofizyczny dziecka, jego zdolności i zainteresowania, przygotowujemy do życia wśród ludzi, w rodzinie, społeczeństwie.

Zabawy na placuzabaw

Zapewniamy bardzo różnorodne zajęcia dla dzieci: manualne, muzyczne, językowe, na świeżym powietrzu – spacery, zabawy na placu zabaw itp. Organizujemy wiele wydarzeń okolicznościowych jak na przykład: urodziny, Dzień Babci, walentynki, ale też staramy się, by w naszym przedszkolu nie zabrakło przygód, tajemnic i niezwykłych gości. Realizujemy program edukacyjny zatwierdzony przez MEN indywidualnie podchodzimy do każdego dziecka. Pomagamy innym dzieciom, szukamy środków dla dzieci z biednych rodzin.

tel: 501 960 320 - Poznań, ul. Podchorążych 22 (Grunwald)